Witaj wirtualna rzeczywistości!

Dzień dobry, cześć i czołem. Od dawna zamierzałem stworzyć jakiś wirtualny twór aby mieć miejsce gdzie będę mógł bez skrępowania umieszczać swoje próby fotograficzne, wrażenia z wydarzeń typu wyjazdy, koncerty, fotograficzne spacery. Z dniem dzisiejszym realizuję w końcu ten zamiar i tworzę coś co ma być cyfrową wersją fotoalbumu z niewielkimi raczej notkami. Co poza tym będzie na blogu? W tej chwili sam nie wiem. Wyjdzie w praniu. Jak często będę publikował notki? Jak wyżej. Nie gwarantuję chronologicznego porządku ponieważ na moim dysku mam tysiące zdjęć z których część chciałbym wrzucić do sieci. Nie mniej zapraszam do oglądania, czytania i komentowania.

Reklamy

3 Komentarze

Filed under Uncategorized

3 responses to “Witaj wirtualna rzeczywistości!

 1. AgA

  zazwyczaj tak jest, że ktoś musi zacząć ;)))
  AgA

 2. Jadwinia

  Twoja pasja i autentyczność obroni się sama. Powodzenia.

 3. Krzysiek

  Po pierwsze, strona jest jak najbardziej w porządku. Gratuluję pomysłu i życzę powodzenia w dalszym pisaniu czy w ogóle realizowaniu. Podobały mi się zdjęcia. Dobrze pasowały do tekstu.
  Po drugie, uważem że masz ładny, reporterski styl pisania. Myślę że warto go rozwijać. Czytanie sprawiło mi sporą frajdę. Moim zdaniem frajda z czytania to najlepszy wskaźnik tego czy coś jest warte pisania czy też nie. W końcu przecież pisze się między innymi po to, aby ktoś to potem czytał.
  Po trzecie, gratuluję odwagi, bo wystawienie swojej twórczości pod osąd publiczny jest trudne. Życzę dużej odporności na trudną do przyjęcia krytykę i wyciągania z niej jak najwięcej nauki dla siebie.
  Oczekuję kolejnego tekstu ze zdjęciami!
  Pozdrawiam,
  Krzysiek Cholewa

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s